+48 724 080 303

ZESPÓŁ MUZYCZNY PICARDO

 Lublin, woj. lubelskie

 

Modrzew 29
08-111 Krzesk (Siedlce), 
woj. mazowieckie

tel. +48 730 258 009
email: info@picardo.pl

Nasza Galeria

Rekomendacje

Zarekomenduj nas

Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami ze współpracy z nami i tym samym polecić nasze usługi innym zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza

Wyślij
 

Dużo czasu mineło od naszego przyjęcia. Postanowiliśmy jednak podzielić się z innymi naszymi spostrzeżeniami. Picardo band to naprawde rewelacyjny zespół. Mimo że mieliśmy dużo wątpliwości gdyż zamawialiśmy zespół przez internet to spełnił nasze oczekiwania w 150%. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni i już czekamy na powtórke z rozrywki. W tym roku Gracie u naszej znajomej. Do zobaczenia Marlena i Bartek;) 

Marlena i Bartek

Jeżeli poszukujecie zespołu, który: - świetnie gra - świetnie śpiewa - młodo i atrakcyjnie wygląda - 'rozkręca' imprezę - dostosowuje repertuar do Waszych potrzeb ------ PicardoBand jest zespołem, którego szukacie. Nasze przyjęcie weselne odbyło się w październiku 2009 roku w Krakowie i było doskonałe. Oprawa muzyczna, serwis i nastawienie zespołu niesamowite. Znalazłam PicardoBand poprzez Internet i kontaktowałam się poprzez email i telefonicznie, a mimo tego obsługa klienta na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy usługi PicardoBand. 

Anna i Stuart

Serdecznie polecamy zespół Picardo Band, ponieważ świetnie wykonują swoją robotę. Na wysokim poziomie, kulturalnie, no i za przystępną stawkę ;) Chociaż nie są długo na naszym rynku, to już zdążyli zadowolić niejednego klienta, więc pewnie już niedługo znajdą się w elicie lubelskich zespołów muzycznych, tak jak my ;) Gorąco pozdrawiamy, a wszystkim niezdecydowanym klientom polecamy Picardo Band !!!

VOLARE Band

Dziekujemy serdecznie zespołowi Picardo, który grał na naszym weselu 14 czerwca w Lublinie:) poprostu rewelacja, wszyscy byli zadowoleni i usmiechnięci i pozytywnie bardzo zmęczeni a zabawa trwala do rana. Zabawa na weselu zależy głównie od zespołu, dlatego bardzo polecamy ten zespół. Pozdrawiamy i dziekujemy:) 

Ala i Kuba

Witamy Nareszcie doczekaliśmy się Waszej stronki. Na Naszym weselu, gdzie graliście naprawde było super. Dzieki Wam wszyscy goście byli pod wrażeniem Waszej muzyki i głosu wokalistki. Pozdrawiamy 

Anita i Robert
© 2023 Picardo. Wszelkie prawa zastrzeżone. strony internetowe: l77.pl